GRUP ŞİRKETLERİ

AYYILDIZ KAUÇUK & PLASTİK

Ticaret ve Üretim hayatına 1993 senesinde Nurlas A.Ş Hortum fabrikasını satın alarak başlayan Ayyıldız Kauçuk, Binek ve Hafif Motorlu Araçlar için radyatör hortumu üretimini bırakıp ülkedeki açığı kapatmak adına Ağır Vasıta, TIR, Kamyon, Otobüs Tank, Askeri Jeep ve İş Makinaları için Radyatör Hortumu, İntercooler, Vabesto ve Turbo-Şarj Hortumlarını Dünya Standartlarında üretmeye başlamıştır…

AYYILDIZ HİDROLİK

Ayyıldız Hidrolik bugün İstanbul 4.Leven’deki üretim tesislerinde  CNC Torna Tezgahları, Rovelverleri, Planya, Freze, Hidrolik Hortum Sıkma Presleri, Çelik Boru Bükme Makineleri gibi geniş Makine parkuru ile sektöre hizmet vermektedir. Üretim yelpazemizde, Rakor, Soket, Hidrolik Başlık, Paslanmaz Kromflex Eksoz Hortumu ve muhtelif şekilli Çelik Borular da mevcuttur.

AYYILDIZ MADENCİLİK

Madencilik uzmanlık, tecrübe ve deneyim gerektiren bir iş dalıdır. Ayyıldız Madencilik, bünyesindeki konusunda Uzman Ekipleri ile, Proje ve Tesis, Maden Arama, Sondaj, nihai ürün elde edilmesi ve  patlayıcı madde kullanımı gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir. Hali hazırda işletmekte olduğu madenlerden, Ülke menfaatleri doğrultusunda kazanımlar elde etmektedir.

AYYILDIZ TURKUAZ GIDA

Her zaman insan sağlığını birinci önceliği tutan Turkuaz Gıda, Otel, Cafe&Bistro ve  Lokanta benzeri hizmet sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak ve çözüm ortakları olmaktadır. Ürün yelpazemiz gelişen ihtiyaçları doğrultusunda değişim ve gelişim göstermektedir. Uzman ekibimiz tüm çaplardaki işletmeler için gerekli donanıma sahiptir. Mevcut ürün çeşitlerimize ilaveten, custom-made ürünler ile de hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

AYYILDIZ İNŞAAT-TAAHHÜT

Konusunda Uzman Ekibiyle Türkiye genelinde sayısız projelere imza atmış, çoğu projede Türkiye’de bir ilk olmayı başarmış, güzel ülkemizin altyapı çalışmalarında katkıları olmuştur. Hali hazırda sürmekte olan pek çok büyük Projenin Ortaklarından olup, Dünya Standartlarının üstünde Taahhütlerini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

AYYILDIZ DIŞ TİCARET

Departmanın yapılandırılmasının temel amacı, grup şirketlerinin faaliyetlerinin ülke dışında pazarlanması ve döviz girdisine katkıda bulunmasıdır. Bünyesindeki Dış Ticaret mevzuatlarına haiz, İhracat deneyimi yüksek, dünya ile bütünleşik bir yaklaşımla hareket eden Ekibiyle çalışmalarını merkez binamızdan yürütmektedir.

AYYILDIZ HOSTING

Ayyıldız Hosting olarak çoklu internet omurgası ve SSD Hosting ile 10 kata kadar ekstra performans sağlayarak, ziyaretçilerimizin web sitelerine jet hızında ulaşmasını sağlamak amaçlı, yatırımlarımıza hızla devam ediyor, tüm teknolojik gelişmeleri kullanıcılarımız ile buluşturmak için çalışıyoruz.

Tüm projeleriniz için lütfen 

Translate »