SAVUNMA SANAYİİ ÜRÜNLERİ

Ayyıldız Kauçuk & Plastik,  Milli Savunma Sanayiimize sayısız yan ürün ve tamamlayıcı ürün temini yaparak hayati bir katkıda bulunmaya devam etmektedir.  Kulvarında ilk ve tek olmanın verdiği haklı gurur ve sorumlulukla, her zaman ve her koşul altında MSS ihtiyaçlarını karşılamaya ve ileri AR-GE çalışmaları ile her daim kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Makina Kimya Endüstrisi için üretilen 12.7mm. QCB Uçak Savar Makinalı Tüfekleri için özel olarak üretilmiş dipçik tutamacı.

TSK Deniz Kuvvetleri Komutanlığı için Güney ve Ay Tipi Denizaltıları Absorpsiyon Filitresi. Dünya Standartlarının üzerinde 65+ saat kullanım süresi ile tek ve rakipsizdir. İTÜ tarafından belgelendirilmiştir.

Savunma Sanayii, Taktik Tekerlekli Araçlar (Ttar) için,  Dünyada ilk kez Grubumuz tarafından AR-GE çalışması tamamlanarak üretilen 204 mm çapında, Silikon-Tel Takviyeli Hava Emiş Hortumu.

Dünyada ilk kez Grubumuz tarafından AR-GE çalışması tamamlanarak üretilen Arma 8X8, Tekerlekli Zırhlı Savaş Aracı için üretilmiş Tel Takviyeli Hava Emiş Hortumu.

Dünyada ilk kez Grubumuz tarafından AR-GE çalışması tamamlanarak, mayına karşı dayanıklı zırhlı personel taşıyıcı VURAN Aracı için üretilen 101X152 mm silikon ve tel takviyeli Hava Filitre Emiş Hortumu.

Dünyada ilk kez Grubumuz tarafından AR-GE çalışması tamamlanarak, PMKI-METI Zırhlı Savaş Aracı  için üretilen 107X153 mm silikon ve tel takviyeli Turbo Hava Emiş Hortumu.

Dünyada ilk kez Grubumuz tarafından AR-GE çalışması tamamlanarak üretilen Zırhlı Personel Taşıyıcı KİRPİ Aracı için 101X152mm silikon-çelik tel takviyeli Turbo Hava Emiş hortumu.

Dünyada ilk kez Grubumuz tarafından AR-GE çalışması tamamlanarak, mayına karşı dayanıklı zırhlı personel taşıyıcı VURAN Aracı için üretildi.

Dünyada ilk kez Grubumuz tarafından AR-GE çalışması tamamlanarak üretilen Hava Emiş Hortumu.

Translate »