AYYILDIZ MADENCİLİK

Ayyıldız Madencilik, Grup Şirketleri içerisinde doğal kaynaklar ile doğrudan ilişkili tek yapıdır.

Madencilik uzmanlık, tecrübe ve deneyim gerektiren bir iş dalıdır. Ayyıldız Madencilik, bünyesindeki konusunda Uzman Ekipleri ile, Proje ve Tesis, Maden Arama, Sondaj, nihai ürün elde edilmesi  gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir. Hali hazırda işletmekte olduğu madenlerden, ülke menfaatleri doğrultusunda kazanımlar elde etmektedir.

Firmamız 50 yılı aşkın bir zamandır madencilik sektöründe faaliyet göstermektedir. Madencilik faaliyetleri şirketimizin uzman personeli tarafından yürütülmektedir. Şirketimiz yurtiçinde bazı krom maden ocaklarını finanse etmekte, yurt dışında ise,   Kazakistan, Kırgızistan ve Türkmenistan’da Bakır, Kurşun, Çinko ve Altın Sahalarında iştirakleri bulunmaktadır.

 

SAHALARIMIZ

MANGAN

BAŞLICA FAALİYET ALANLARIMIZ

Şirketimiz Yurtiçinde bazı Krom Maden Ocaklarını finanse etmekte, Yurtdışında Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan vb. ülkelerde Bakır, Kurşun, Çinko, Altın ve Manganez sahalarında iştirakleri bulunmaktadır. Maden sahalarımızda maden üretimi yeraltı ve açık işletme yöntemi ile yapılmaktadır.
Firmamız  Uzman Personeli  ile  Cevher Zenginleştirme  konusunda ,  Proje ve Tesis Akım Şemasının hazırlanması , tesisin  kurulması ve çalıştırılması ile nihai ürünün elde edilmesine kadar her aşamada engin tecrübeye sahiptir.
Translate »